Een dag met Mimi en Momo

Een dag met Mimi en Momo

Het verhaal van Mimi en Momo

Dit is een thema over Oerang Oetans. Dit thema is geschikt voor groep 1-4. Het thema gaat uit spelend leren op de vertel-speeltafel.Het ware verhaal is gebaseerd op twee kleine oerang oetans die gevonden zijn door Will Smith in Indonesië. Hij heeft ze meegenomen naar het opvangcentrum. Door middel van een fotoverhaal kunt u de scenes spelen op de vertel-speeltafel. Alle materialen kunt u vinden in dit arrangement.

Het thema is gebaseerd op "we spelen een boek" ontwikkeld door Margot Wouterse, auteur en ontwikkelaar van Speelplezier. Margot Wouterse speelt voor op de vertel-speeltafel. Ook dit filmpje kunt u vinden in het arrangement. 

Kijk naar de foto's om ideeën te krijgen over het inrichten van de vertel-speeltafel. 

Start met dit filmpje over het opvangen van Oerang Oetans

Inrichting vertel-speeltafel
Inrichting vertel-speeltafel
Inrichting vertelspeeltafel
Inrichting vertelspeeltafel

Colofon

Het arrangement Een dag met Mimi en Momo is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.

Auteur
Marielle van Rijn Je moet eerst inloggen om feedback aan de auteur te kunnen geven.
Laatst gewijzigd
2013-05-08 12:06:49
Licentie

Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding 3.0 Nederlands licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding vrij bent om:

  • het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
  • het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
  • voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.

Meer informatie over de CC Naamsvermelding 3.0 Nederland licentie.

Aanvullende informatie over dit lesmateriaal

Van dit lesmateriaal is de volgende aanvullende informatie beschikbaar:

Toelichting
Twee jonge oeran oetans in Indonesië. Een thema gebaseerd op een waar gebeurd verhaal.
Leerniveau
PO groep 3; Primair onderwijs; PO groep 4; PO groep 1; PO groep 8; PO groep 7; PO groep 6; PO groep 5; PO groep 2;
Leerinhoud en doelen
Wereldoriëntatie;
Eindgebruiker
leraar
Moeilijkheidsgraad
gemiddeld
Studiebelasting
0 uur en 50 minuten
Trefwoorden
apen, drama, groep 1-2, milieu, natuur, oerang oetans, speelplezier, spelen, vertelspeeltafel

Bronnen

Bron Type
Start met dit filmpje over het opvangen van Oerang Oetans
http://teleblik.nl/media/3078611
Link
Margot speelt voor op de vertel-speeltafel
http://www.youtube.com/watch?v=RlxKB9zaWms
Link
werkblad
http://www.wikiwijs.nl/lom/preview/aHR0cDovL2xtZGIuZGlnaXNjaG9vbC5ubC8xMTc2MQ==/101537782/RGlnaXNjaG9vbDpvYWk6ZGlnaXNjaG9vbC5ubDpsbWRiLTExNzYx
Link

Downloaden

Het volledige arrangement is in de onderstaande formaten te downloaden.

Metadata

LTI

Leeromgevingen die gebruik maken van LTI kunnen Wikiwijs arrangementen en toetsen afspelen en resultaten terugkoppelen. Hiervoor moet de leeromgeving wel bij Wikiwijs aangemeld zijn. Wil je gebruik maken van de LTI koppeling? Meld je aan via info@wikiwijs.nl met het verzoek om een LTI koppeling aan te gaan.

Maak je al gebruik van LTI? Gebruik dan de onderstaande Launch URL’s.

Arrangement

IMSCC package

Wil je de Launch URL’s niet los kopiëren, maar in één keer downloaden? Download dan de IMSCC package.

Meer informatie voor ontwikkelaars

Wikiwijs lesmateriaal kan worden gebruikt in een externe leeromgeving. Er kunnen koppelingen worden gemaakt en het lesmateriaal kan op verschillende manieren worden geëxporteerd. Meer informatie hierover kun je vinden op onze Developers Wiki.

close
Colofon
gemaakt met Wikiwijs van kennisnet-logo
open