Het arrangement Voeren en verzorgen MBO 3 en 4 periode 5 is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.
- Auteur
- Laatst gewijzigd
- 2018-05-13 14:06:56
- Licentie
-
Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding vrij bent om:
- het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
- het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
- voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.
Meer informatie over de CC Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie.
Aanvullende informatie over dit lesmateriaal
Van dit lesmateriaal is de volgende aanvullende informatie beschikbaar:
- Eindgebruiker
- leerling/student
- Moeilijkheidsgraad
- gemiddeld
Bronnen
Gebruikte Wikiwijs Arrangementen
Bruins Slot, Roos. (z.d.).
Voeren en verzorgen MBO 2 (leerjaar 1, blok 3)
https://maken.wikiwijs.nl/114996/Voeren_en_verzorgen_MBO_2__leerjaar_1__blok_3_
Pots, Nikki. (2020).
Voeren en Verzorgen N2 blok 4
https://maken.wikiwijs.nl/119919/Voeren_en_Verzorgen_N2_blok_4

Buisventiel drinkbak
Lepel drinkbak 



Een rosborstel wordt gebruikt voor het verwijderen van vastzittend vuil en losse haren. Je gebruikt een rosborstel door met een draaiende bewegingen over de vacht te gaan. En rosbostel is vaak gemaakt van rubber en heeft een ovale vorm. De tandjes/karteltjes zorgen ervoor dat het vuil en de haren loslaat. Je mag een rosborstel nooit op de harde gedeeltes (botten) van een paard gebruiken, zoals de benen en het hoofd. Dit kan pijnlijk zijn voor het paard. Paarden met een dunne huid of paarden die geschoren zijn kunnen het ook als pijnlijk ervaren.