Les 1 Introductie ordening
Hallo mavo3 vandaag gaan we beginnen aan een nieuw thema. Thema ordening.
Leerdoelen: Aan het eind van de les weten de leerlingen wat ordening en taxonomie betekend en waarom dat gebruikt word.
De les bestaat uit een powerpoint en daarna zelfstandig werken in het werkboek.
Opdrachten: basisstof 2.1
Huiswerk: basisstof 2.1
Aan het eind van de les verteld de docent dat we tijdens dit thema gebruik gaan maken van een facebookgroep.
Hier komen allerlei bestanden in en kunnen vragen gesteld worden naar de docent of naar elkaar toe over de lesstof.
Link facebookgroep: https://www.facebook.com/groups/343879305965953/
Les 2 Geleedpotigen en eencelligen
Hallo Mavo3, vandaag les 2 en dat gaat over Gewervelden en eencellige.
Leerdoelen:
Doel 1: De leerlingen weten aan het eind van de les dat het dierenrijk uit 8 afdelingen bestaat.
Doel 2: De leerlingen weten aan het eind van de les dat de afdeling gewervelde bestaat uit 5 groepen.
Doel 3: De leerlingen weten aan het eind van de les op welke kenmerken ze moeten letten van de geleedpotigen.
Opdrachten: basisstof 2.5, 2.6 & 2.7
Huiswerk: basisstof 2.5, 2.6 & 2.7
Les 3 Bacteriën en schimmels
Hallo mavo3, vandaag les 3 en deze zal gaan over bacteriën en schimmels.
Leerdoelen:
Doel 1: Aan het eind van de les kunnen de leerlingen kenmerken van bacteriën noemen en beschrijven welke rol bacteriën spelen voor de mens.
Doel 2: Aan het eind van de les kunnen de leerlingen kenmerken van schimmels noemen en beschrijven welke rol schimmels spelen voor de mens.
Opdrachten: basisstof 2.2 en 2.3
Huiswerk: basisstof 2.2 en 2.3
Socrative link: http://www.socrative.com/
Socrative roomcode: KEIJZER2189
Les 4 Het plantenrijk
Hallo mavo3, vandaag les 4 en dat zal gaan over het plantenrijk.
We beginnen met een opdracht in groepjes van 3 die door de docent gekozen word. De rest is nog een verrassing!
Leerdoelen: De leerlingen kunnen aan het eind van de les het plantenrijk indelen in drie afdelingen en weten hierbij kenmerken te benoemen van elke afdeling.
Opdrachten: basisstof 2.4 maken
Huiswerk: Basisstof 2.4 maken en edpuzzle voor volgende les.
Edpuzzle voor volgende les: thuis voor de volgende les via edpuzzle dit filmpje bekijken en de vragen beantwoorden. Om deze opdracht via edpuzzle te maken log je in als student met NAAM.
Link naar edpuzzle: https://edpuzzle.com/assignments/5822183fb00fbc013f157d5e/watch
Les 5 De gewervelden
Hallo mavo3, vandaag les 5 en deze zal gaan over de gewervelden.
Jullie hebben voige week huiswerk opgekregen en een opdracht dat je via edpuzzle een filmpje moest bekijken en vragen moest beantwoorden. Vandaag gaan we met de theorie over de gewervelden aan de slag. De les zal bestaan uit het maken van opdrachten doormiddel van een opdrachtenblad die je van de docent krijgt.
Leerdoelen:
Doel 1: De leerlingen weten aan het eind van de les dat het dierenrijk uit 8 afdelingen bestaat.
Doel 2: De leerlingen weten aan het eind van de les dat de afdeling gewervelde bestaat uit 5 groepen.
Doel 3: De leerlingen kunnen kenmerken noemen van elke groepen van de afdeling gewervelde. Waaronder de kenmerken van vissen, amfibieën, reptielen, vogels en zoogdieren.
|
Opdrachten: basisstof 2.8
Huiswerk: basisstof 2.8