Het beste idee, het ondernemingsplan

Het beste idee, het ondernemingsplan

Een eigen bedrijf

Hebben jullie het beste idee?

 

Bekijk eerste de onderstaande filmpjes!




Stel je eens voor dat je nu de mogelijkheid hebt om baas te worden van een bedrijf. Om ervoor te zorgen dat je bedrijf winst maakt moet jij de juiste keuzes maken. Welke keuzes dit zijn en waarom ze zo belangrijk zijn gaan we bij dit project uitwerken.

Je gaat dit doen door zelf een bedrijf op te richten. Dit bedrijf is niet echt, het bestaat alleen op papier. Het begint allemaal met een goed idee!

  1. Het is een project, en voor dit project krijg je een cijfer (PTA praktijk)
  2. Er word een winnaar gekozen door een vakjury, de winnaar krijgt een prijs
  3. Je maakt de opdrachten in een groep van 2 personen.
  4. Het project duurt ongeveer 9 weken
  5. Je maakt gebruik van een laptop en je maakt je plan in Microsoft Word
  6. Je slaat je plan op, op een USB stick, van beide groepsleden
  7. Je plan lever je uitgeprint in
  8. Je geeft aan het einde van het project een presentatie van maximaal 8 minuten
  9. Jullie zijn samen verantwoordelijk voor een goed ondernemingsplan.

 

Succes!

 

Colofon

Het arrangement Het beste idee, het ondernemingsplan is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.

Auteur
Desiree Koole Je moet eerst inloggen om feedback aan de auteur te kunnen geven.
Laatst gewijzigd
2020-10-08 18:55:21
Licentie

Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding vrij bent om:

  • het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
  • het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
  • voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.

Meer informatie over de CC Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie.

Aanvullende informatie over dit lesmateriaal

Van dit lesmateriaal is de volgende aanvullende informatie beschikbaar:

Eindgebruiker
leerling/student
Moeilijkheidsgraad
gemiddeld

Downloaden

Het volledige arrangement is in de onderstaande formaten te downloaden.

Metadata

LTI

Leeromgevingen die gebruik maken van LTI kunnen Wikiwijs arrangementen en toetsen afspelen en resultaten terugkoppelen. Hiervoor moet de leeromgeving wel bij Wikiwijs aangemeld zijn. Wil je gebruik maken van de LTI koppeling? Meld je aan via info@wikiwijs.nl met het verzoek om een LTI koppeling aan te gaan.

Maak je al gebruik van LTI? Gebruik dan de onderstaande Launch URL’s.

Arrangement

IMSCC package

Wil je de Launch URL’s niet los kopiëren, maar in één keer downloaden? Download dan de IMSCC package.

Meer informatie voor ontwikkelaars

Wikiwijs lesmateriaal kan worden gebruikt in een externe leeromgeving. Er kunnen koppelingen worden gemaakt en het lesmateriaal kan op verschillende manieren worden geëxporteerd. Meer informatie hierover kun je vinden op onze Developers Wiki.

close
gemaakt met Wikiwijs van kennisnet-logo
open