Zijn we allemaal gelijk?

Zijn we allemaal gelijk?

Inleiding

Zijn we allemaal gelijk?

 

Is het belangrijk om allemaal GELIJK te zijn? Is anders zijn juist BIJZONDER? Is er een verschil tussen gelijk en gelijkheid?........ Allemaal vragen rondom dit thema en vragen waar jij je mee bezig gaat houden tijdens deze lessenserie. SCHRIK NIET! Deze lastige vragen hoef je niet alleen te maken, dit doe je samen in tweetallen. Samen speur je stap voor stap de webquest af en vorm je je eigen mening over de onderwerpen die voorbij komen. Samen ga je in discussie en maak je de opdrachten. Tijdens de eerste les ga je je verdiepen in het thema, vervolgens ga je samen filosoferen en kom je met een idee om JOUW WERELD een stukje MOOIER te maken.

 

Doel van de les

Vorm met jouw eigen mening een antwoord op de hoofdvraag 'Zijn we allemaal gelijk?'.

 

Veel plezier!

 

- Juf Sanne

Colofon

Het arrangement Zijn we allemaal gelijk? is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.

Auteur
Sanne de Vos Je moet eerst inloggen om feedback aan de auteur te kunnen geven.
Laatst gewijzigd
2020-09-30 16:12:48
Licentie

Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding vrij bent om:

  • het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
  • het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
  • voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.

Meer informatie over de CC Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie.

Aanvullende informatie over dit lesmateriaal

Van dit lesmateriaal is de volgende aanvullende informatie beschikbaar:

Eindgebruiker
leerling/student
Moeilijkheidsgraad
gemiddeld
Trefwoorden
demonstreren, filosoferen, gelijke rechten, gelijkheid, gendergelijkheid, kinderrechten, levensbeschouwing, levo, ongelijkheid, sociaal emotionele ontwikkeling

Downloaden

Het volledige arrangement is in de onderstaande formaten te downloaden.

Metadata

LTI

Leeromgevingen die gebruik maken van LTI kunnen Wikiwijs arrangementen en toetsen afspelen en resultaten terugkoppelen. Hiervoor moet de leeromgeving wel bij Wikiwijs aangemeld zijn. Wil je gebruik maken van de LTI koppeling? Meld je aan via info@wikiwijs.nl met het verzoek om een LTI koppeling aan te gaan.

Maak je al gebruik van LTI? Gebruik dan de onderstaande Launch URL’s.

Arrangement

IMSCC package

Wil je de Launch URL’s niet los kopiëren, maar in één keer downloaden? Download dan de IMSCC package.

Meer informatie voor ontwikkelaars

Wikiwijs lesmateriaal kan worden gebruikt in een externe leeromgeving. Er kunnen koppelingen worden gemaakt en het lesmateriaal kan op verschillende manieren worden geëxporteerd. Meer informatie hierover kun je vinden op onze Developers Wiki.

close
gemaakt met Wikiwijs van kennisnet-logo
open