Verwerkingsopdracht

Verwerkingsopdracht

Introductie

Verwerkingsopdracht.

In de eerste klas leer je je BPV bedrijf goed kennen,hier ga je ook enkele opdrachten uitvoeren.

In de tweede klas van de plantenteelt opleiding wordt tijdens de verwerkingsopdracht  aandacht gegeven aan de technische installaties op de bedrijven. Enkele opdrachten zijn geschreven voor de schoolkas, andere zijn geschreven voor een extern (tuinbouw) bedrijf.

De opdrachten die buiten de school gemaakt worden doe je op het bedrijf waar je stage loopt. 

 

Colofon

Het arrangement Verwerkingsopdracht is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.

Auteurs
Bertus Boer Je moet eerst inloggen om feedback aan de auteur te kunnen geven.
Laatst gewijzigd
2024-07-05 15:39:30
Licentie

Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding 3.0 Nederlands licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding vrij bent om:

  • het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
  • het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
  • voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.

Meer informatie over de CC Naamsvermelding 3.0 Nederland licentie.

Aanvullende informatie over dit lesmateriaal

Van dit lesmateriaal is de volgende aanvullende informatie beschikbaar:

Toelichting
- Kopie zoekresultaat -
Leerniveau
MBO, Niveau 3: Vakopleiding; MBO, Niveau 4: Middenkaderopleiding;
Eindgebruiker
leerling/student
Moeilijkheidsgraad
gemiddeld

Bronnen

Bron Type
Klimaatgelijkheid
https://www.kasalsenergiebron.nl/content/docs/Het_Nieuwe_Telen/Cursusmap/13_Module_Klimaatgelijkheid.pdf
Link

Gebruikte Wikiwijs Arrangementen

Segers, Piet. (2015).

Leren in de Praktijk (LiP) klas 2 plantenteelt

https://maken.wikiwijs.nl/62723/Leren_in_de_Praktijk__LiP__klas_2_plantenteelt

Downloaden

Het volledige arrangement is in de onderstaande formaten te downloaden.

Metadata

LTI

Leeromgevingen die gebruik maken van LTI kunnen Wikiwijs arrangementen en toetsen afspelen en resultaten terugkoppelen. Hiervoor moet de leeromgeving wel bij Wikiwijs aangemeld zijn. Wil je gebruik maken van de LTI koppeling? Meld je aan via info@wikiwijs.nl met het verzoek om een LTI koppeling aan te gaan.

Maak je al gebruik van LTI? Gebruik dan de onderstaande Launch URL’s.

Arrangement

IMSCC package

Wil je de Launch URL’s niet los kopiëren, maar in één keer downloaden? Download dan de IMSCC package.

Meer informatie voor ontwikkelaars

Wikiwijs lesmateriaal kan worden gebruikt in een externe leeromgeving. Er kunnen koppelingen worden gemaakt en het lesmateriaal kan op verschillende manieren worden geëxporteerd. Meer informatie hierover kun je vinden op onze Developers Wiki.

close
gemaakt met Wikiwijs van kennisnet-logo
open