Menu
Bonjour tout le monde.
Programme
  • instruction
Introductie filmpje regelmatige werkwoorden
Samenvattingen regelmatige werkwoorden.
  • Présent werkwoorden op -er
  • Présent werkwoorden op -ir
  • Présent werkwoorden op -re
Passé composé uitleg
Samenvatting passé composé met het hulpwerkwoord avoir.
Toets werkwoordvervoeging en de passé composé met hulpwerkwoord avoir.(formatief)
Huiswerk
Evaluatie
  • Zoeken in arrangement
    bèta
  • Colofon
  • Opties
    Gebruik
    • Download als PDF
    • Alle download opties
    • Kopieer arrangement
    Weergave
    • Menu links
    • Geen menu
    • Menu onder voor digibord
  • wikiwijs-logo
    • Over Wikiwijs
    • Wikiwijs Updates
    • Disclaimer
    • Privacy
    • Cookies
    Wikiwijs is een dienst van

Grandes Lignes(ADL).

Grandes Lignes(ADL).

Bonjour tout le monde.

Lesdoelen

-Aan het einde van de les kun je de regelmatige werkwoorden op -er,-ir,-re vervoegen en herkennen.

-Aan het einde van de les kun je de passé composé toepassen en gebruiken bij gespreksoefeningen(spreekvaardigheid)

-Aan het einde van de les kun je in het kort zeggen wat je in het weekend hebt gedaan in het Frans.

Beste leerlingen, vandaag gaan jullie zelfstandig aan de slag voor Frans. Het is de bedoeling dat je vandaag gedurende de hele les gaat werken aan het online programma.

Vandaag is het de bedoeling dat je digitaal gaat werken aan de les. Jullie zullen de regelmatige werkwoorden op -er -re  en -ir leren. Daarnaast gaan we de passé composé herhalen, zodat dat in ieder geval niet meer fout kan gaan. Afsluitend maak je een toets om te kijken of je het hebt begrepen of niet. De werkwoorden op -er en de passé composé zijn herhaling. De werkwoorden op -ir en -re zijn nieuwe stof.

Als huiswerk voor de volgende keer geef ik je mee om een stukje te schrijven over je afgelopen weekend hierin komen de werkwoorden terug en gebruik je de passé composé. Tijdens deze les komt vooral de gammatica aan bod, maar voor de volgende les zullen we de grammatica toepassen bij het voeren van een gesprek.

https://www.google.nl/search?q=vive+la+france&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjE5vr015rpAhUQ_qQKHYJpAn8Q_AUoAXoECBkQAw&biw=1536&bih=754#imgrc=8_azAmrXd1xcfM
https://www.google.nl/search?q=vive+la+france&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjE5vr015rpAhUQ_qQKHYJpAn8Q_AUoAXoECBkQAw&biw=1536&bih=754#imgrc=8_azAmrXd1xcfM

Colofon

Het arrangement Grandes Lignes(ADL). is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.

Auteur
Jawad Aznag
Laatst gewijzigd
2020-05-06 19:23:21
Licentie

Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding-GelijkDelen 4.0 Internationale licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding en publicatie onder dezelfde licentie vrij bent om:

  • het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
  • het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
  • voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.

Meer informatie over de CC Naamsvermelding-GelijkDelen 4.0 Internationale licentie.

Aanvullende informatie over dit lesmateriaal

Van dit lesmateriaal is de volgende aanvullende informatie beschikbaar:

Toelichting
Het oefenen met werkwoorden die eindigen op -er -ir -re Herhaling van de passé composé.
Eindgebruiker
leerling/student
Moeilijkheidsgraad
gemiddeld
Studiebelasting
4 uur 0 minuten
Grandes Lignes(ADL).
nl
Jawad Aznag
Jawad Aznag
2020-05-06 19:23:21
Het oefenen met werkwoorden die eindigen op -er -ir -re Herhaling van de passé composé.
leerling/student
PT4H

Downloaden

Het volledige arrangement is in de onderstaande formaten te downloaden.

  • pdf
  • json
  • IMSCP package

Metadata

  • Metadata overzicht (Excel)

LTI

Leeromgevingen die gebruik maken van LTI kunnen Wikiwijs arrangementen en toetsen afspelen en resultaten terugkoppelen. Hiervoor moet de leeromgeving wel bij Wikiwijs aangemeld zijn. Wil je gebruik maken van de LTI koppeling? Meld je aan via info@wikiwijs.nl met het verzoek om een LTI koppeling aan te gaan.

Maak je al gebruik van LTI? Gebruik dan de onderstaande Launch URL’s.

Arrangement

Oefeningen en toetsen

Herhaling Passé composé en regelmatige werkwoorden op-er,re,ir

IMSCC package

Wil je de Launch URL’s niet los kopiëren, maar in één keer downloaden? Download dan de IMSCC package.

  • IMSCC package

QTI

Oefeningen en toetsen van dit arrangement kun je ook downloaden als QTI. Dit bestaat uit een ZIP bestand dat alle informatie bevat over de specifieke oefening of toets; volgorde van de vragen, afbeeldingen, te behalen punten, etc. Omgevingen met een QTI player kunnen QTI afspelen.

Versie 2.1 (NL)

  • Herhaling Passé composé en regelmatige werkwoorden op-er,re,ir

Versie 3.0 bèta

  • Herhaling Passé composé en regelmatige werkwoorden op-er,re,ir

Voor developers

Wikiwijs lesmateriaal kan worden gebruikt in een externe leeromgeving. Er kunnen koppelingen worden gemaakt en het lesmateriaal kan op verschillende manieren worden geëxporteerd. Meer informatie hierover kun je vinden op onze Developers Wiki.

Sluiten