instruction

Instructies bij het digitaal arrangement

 

Wat : Je gaat dit digitaal arrangement doorlopen. Het is de bedoeling dat je de regelmatige werkwoorden gaat vervoegen. In het begin krijg je een instructieflimpje van de regelmatige werkwoorden, waarin vragen zijn gesteld. Daarna lees je de samenvattingen en maak je de voorbeeldvragen. Aan het einde maak je een formatieve toets.

Hulp: Boeken van Grandes Lignes en de samenvattingen in het arrangement.

Hoe: Volg de stappen in dit arrangement en lees het programma nog eens goed door. Daarin staat beschreven hoe je te werk moet gaan.

Uitkomst: Als je dit digitaal arrangement hebt doorlopen, kun je de werkwoorden op een juiste manier vervoegen. Daarnaast kun je de werkwoorden gebruiken tijdens het stukje dat je moet schrijven over je afgelopen weekend.

Tijd:50 minuten

Klaar:Ben je klaar met het arrangement? Begin dan alvast aan het huiswerk voor de volgende les. Hierin komen ook de werkwoorden en de passé composé in terug.