Het arrangement Eindopdracht Machten - havo/vwo1 is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.
- Auteur
- Laatst gewijzigd
- 2025-08-06 15:30:31
- Licentie
-
Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding-GelijkDelen 4.0 Internationale licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding en publicatie onder dezelfde licentie vrij bent om:
- het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
- het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
- voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.
Meer informatie over de CC Naamsvermelding-GelijkDelen 4.0 Internationale licentie.
Aanvullende informatie over dit lesmateriaal
Van dit lesmateriaal is de volgende aanvullende informatie beschikbaar:
- Toelichting
- Deze les valt onder de arrangeerbare leerlijn van de Stercollectie voor wiskunde voor havo/vwo leerjaar 1. Dit is thema ’Machten'. Het onderwerp van deze les is: Eindopdracht machten. Je leert wat een hockeystickcurve is, hoe zo'n curve er in de wiskunde uitziet, een voorspelling te maken van de waarden van de C02 concentratie in de atmosfeer en voorbeelden van machten te zoeken, die je in het dagelijks leven tegenkomt.
- Leerniveau
- HAVO 1; VWO 1;
- Leerinhoud en doelen
- Vaktaal getallen; Rekenen met getallen;
- Eindgebruiker
- leerling/student
- Moeilijkheidsgraad
- gemiddeld
- Studiebelasting
- 1 uur 15 minuten
- Trefwoorden
- arrangeerbaar, atmosfeer, co2, curve, eindopdracht, havo/vwo 1, hockeystickcurve, machten, stercollectie, wiskunde