Introductie opdracht

Introductie opdracht

Leerdoel 1:

Je kent de onderdelen van de plantencelen kunt hun functie benoemen.

Wat ga je doen?

Je kent nu de belangrijkste onderdelen van een plantencel.
Nu ga je de cel in elkaar zetten. Volg hierbij het onderstaande stappenplan:

  1. Pak het knipblad: de plantencel
  2. Knip alle onderdelen uit.
  3. Plak ze op de juiste plaats in de cel.
  4. Knip nu de tekstwolkjes uit.
  5. Schrijf in ieder tekstwolkje de naam en functie van een onderdeel
  6. Plak de wolkjes bij het goede onderdeel.
  7. Voor KGT: schrijf ook de woorden: cytoplasma, kernplasma, celmenbraan en intercellulaire ruimte op de juiste plaats in de plantencel
  8. Kijk de opdracht na met het nakijkmodel (vraag de docent!)

Colofon

Het arrangement Introductie opdracht is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.

Auteur
Het Perron
Laatst gewijzigd
2018-07-09 10:44:36
Licentie

Dit lesmateriaal is gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie. Dit houdt in dat je onder de voorwaarde van naamsvermelding vrij bent om:

  • het werk te delen - te kopiëren, te verspreiden en door te geven via elk medium of bestandsformaat
  • het werk te bewerken - te remixen, te veranderen en afgeleide werken te maken
  • voor alle doeleinden, inclusief commerciële doeleinden.

Meer informatie over de CC Naamsvermelding 4.0 Internationale licentie.

Aanvullende informatie over dit lesmateriaal

Van dit lesmateriaal is de volgende aanvullende informatie beschikbaar:

Eindgebruiker
leerling/student
Moeilijkheidsgraad
gemiddeld
Studiebelasting
4 uur en 0 minuten

Downloaden

Het volledige arrangement is in de onderstaande formaten te downloaden.

Metadata

LTI

Leeromgevingen die gebruik maken van LTI kunnen Wikiwijs arrangementen en toetsen afspelen en resultaten terugkoppelen. Hiervoor moet de leeromgeving wel bij Wikiwijs aangemeld zijn. Wil je gebruik maken van de LTI koppeling? Meld je aan via info@wikiwijs.nl met het verzoek om een LTI koppeling aan te gaan.

Maak je al gebruik van LTI? Gebruik dan de onderstaande Launch URL’s.

Arrangement

IMSCC package

Wil je de Launch URL’s niet los kopiëren, maar in één keer downloaden? Download dan de IMSCC package.

Meer informatie voor ontwikkelaars

Wikiwijs lesmateriaal kan worden gebruikt in een externe leeromgeving. Er kunnen koppelingen worden gemaakt en het lesmateriaal kan op verschillende manieren worden geëxporteerd. Meer informatie hierover kun je vinden op onze Developers Wiki.

close
Colofon
gemaakt met Wikiwijs van kennisnet-logo
open