Colofon
Het arrangement Jeugdbridge Klaveren is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.
'Jeugdbridge Klaveren' is een vervolg op 'Jeugdbridge Intro'.
Het is geschreven voor iedereen in de onderbouw VO die graag wil leren bridgen.
In 'Jeugdbridge Klaveren' komt eerst Minibridge aan bod en daarna Startersbridge.
Minibridge en Startersbridge zijn vereenvoudigde vormen van het kaart- en denkspel Bridge.
Ook wordt een aantal speeltechnieken besproken.
De delen van Jeugdbridge zijn:
Na het doorwerken van de complete serie Jeugdbridge kun je op 'hoog' niveau meespelen als internet- of clubbridger.
De digitale lessenserie Jeugdbridge is gemaakt voor tablet of smartphone, maar is ook goed te gebruiken als presentatie. Van elk deel van Jeugdbridge bestaat ook een powerpointpresentatie; deze is volledig gelijk aan het Wikiwijs-arrangement.
De digitale arrangementen 'Jeugdbridge Klaveren, Ruiten, Harten en Schoppen' volgen in grote lijnen de leerinhoud van de gelijknamige boekjes 'Jeugdbridge'. Deze boekjes, met handleiding, spellen en toetsen, zijn aan te vragen bij de NBB.
Het arrangement Jeugdbridge Klaveren is gemaakt met Wikiwijs van Kennisnet. Wikiwijs is hét onderwijsplatform waar je leermiddelen zoekt, maakt en deelt.
Het volledige arrangement is in de onderstaande formaten te downloaden.
Leeromgevingen die gebruik maken van LTI kunnen Wikiwijs arrangementen en toetsen afspelen en resultaten terugkoppelen. Hiervoor moet de leeromgeving wel bij Wikiwijs aangemeld zijn. Wil je gebruik maken van de LTI koppeling? Meld je aan via info@wikiwijs.nl met het verzoek om een LTI koppeling aan te gaan.
Maak je al gebruik van LTI? Gebruik dan de onderstaande Launch URL’s.
Wil je de Launch URL’s niet los kopiëren, maar in één keer downloaden? Download dan de IMSCC package.
Oefeningen en toetsen van dit arrangement kun je ook downloaden als QTI. Dit bestaat uit een ZIP bestand dat alle informatie bevat over de specifieke oefening of toets; volgorde van de vragen, afbeeldingen, te behalen punten, etc. Omgevingen met een QTI player kunnen QTI afspelen.
Wikiwijs lesmateriaal kan worden gebruikt in een externe leeromgeving. Er kunnen koppelingen worden gemaakt en het lesmateriaal kan op verschillende manieren worden geëxporteerd. Meer informatie hierover kun je vinden op onze Developers Wiki.