Alle lesopdrachten een actieve houding, inzet en aanwezigheid vormen je eindproduct voor de PIT.
Zie hieronder alle lesonderdelen met opdrachten.
Les 1 Opdracht naar aanleiding van de theorie
|
Les 2 Het Grote ruilspel spelen Doel van de activiteit Deze activiteit stimuleert samenwerking, overtuigingskracht, verbeeldingskracht en het jezelf durven laten zien aan de buitenwereld.
Beschrijving van de activiteit Verdeel de klas in groepjes van vier à vijf personen. Elk groepje krijgt een voorwerp mee en krijgt een uur de tijd om in de buurt het voorwerp om te ruilen tegen iets dat mooier, groter of kostbaarder is. Het nieuw verkregen voorwerp mag bij iemand anders ook weer worden geruild voor iets dat nog groter, mooier of kostbaarder is. Welk groepje komt met het meest bijzondere of mooiste voorwerp terug?
Denk erom! Voor elke ruiling die is gemaakt een foto maken! Deze kun je verwerken in de presentatie van de volgende les!
|
Les 3 Presenteren over het ruilspel (foto maken van elke ruiling die gedaan is)
|
Les 4 Theorie intervisie (zie PowerPoint les 4) Theorie intervisie; Tijdens deze les krijgen de studenten les over de achtergrond van intervisie, het belang en jouw rol binnen de intervisie werkvorm. Daarna gaan jullie oefenen met een intervisie werkvorm.
Na elke intervisie werkvorm gaan jullie reflecteren aan de hand van een reflectie methodiek. BV STRAK.
|
Les 5 Oefenen met intervisie werkvormen Jullie worden in groepen verdeelt door de docent. In deze groepen gaan jullie oefenen met verschillende intervisie vormen.
Na elke intervisie werkvorm gaan jullie reflecteren aan de hand van een reflectie methodiek. BV STRAK.
|
Les 6 Oefenen met intervisie werkvormen Jullie worden in groepen verdeelt door de docent. In deze groepen gaan jullie oefenen met verschillende intervisie vormen.
Na elke intervisie werkvorm gaan jullie reflecteren aan de hand van een reflectie methodiek. BV STRAK.
|