2. Opdracht

Jullie hebben al een nummer gekregen en zijn ingedeeld in een groepje.

* Zit je in groepje 1 of 3 of 5 dan maak je OPDRACHT 1.

* Zit je in groepje 2 of 4 of 6 dan maak je OPDRACHT 2.

Jullie gaan met je groepje informatie opzoeken over afval of recyclen. Dit doen jullie op internet. Bij jullie opdracht staan verschillende linkjes naar internet, hier kunnen jullie op klikken. Deze gaan jullie gebruiken om de informatie op te zoeken. Bij jullie opdracht staan een aantal vragen die je gaat beantwoorden met de linkjes naar het internet.

Als jullie de vragen hebben beantwoord, vraag ik een paar groepjes voor de klas die gaan vertellen wat voor antwoord ze hebben gevonden op de vragen.

Afspraken:

* We blijven op safari of notities. Merk ik dat jullie met andere dingen bezig zijn, ben je de Ipad kwijt en ga je iets anders doen.

* Je kunt de antwoorden op een papiertje schrijven of in de notities van de Ipad typen. Per groepje zijn er meerdere Ipads, spreek met elkaar af op welke Ipad de antwoorden worden getypt en met welke Ipads je informatie gaat zoeken.

* Jullie zijn een groepje, probeer samen te werken.

 

Ga maar snel naar de opdracht. Succes!