Beste leerling,
Tijdens de aankomende lessen zullen we aandacht besteden aan seksualiteit. Tijdens de eerste les zullen we een seksuele voorlichting krijgen van een gastspreker. De tweede les gaat vooral over geaardheid van mensen.
Het is van belang dat je tijdens deze lessen jouw laptop (en oplader) mee hebt, zodat je goed mee kan doen.
Aan het einde van deze lessenserie...
In deze Wikiwijs kun je zien wat wij tijdens de lessen zullen doen. Ook zijn er links naar websites die je voor jezelf mag bezoeken, dit kan in jouw eigen tijd.
Op school zijn er veel mensen waarmee je kunt praten over relaties en seksualiteit. Waneer jij ergens mee zit is het belangrijk dat je weet bij wie je terug kunt. Daarom is ook in deze Wikiwijs te vinden welke mensen jou kunnen helpen.