Dagen van gras Brief aan uitgever.
Een denkbeeldige vriend
Geachte heer/mevrouw,
Mijn naam is Rajiv en ik ben een leerling van Het Hoog Huis locatie Mondriaan. Ik heb uw boek gelezen en ik zou graag mijn mening laten weten en nog een paar aandachtspunten met je willen bespreken.
Mijn oordeel over het boek is dat ik het een goed boek vind, omdat het een goed verhaal heeft. Je kunt je er echt in leven en het is boeiend. Ook vond ik het verhaal zo goed dat ik echt dacht dat het een waar gebeurd verhaal zou kunnen zijn. Het boek was ook niet te dik en dat is natuurlijk ook een pluspunt voor mij, want zo had ik het boek wel binnen een week uitgelezen.
De titel van het boek is Dagen van gras. Het thema is psychologische roman en het boek wordt geschreven vanuit een hij/zij perspectief.
Ik denk dat dit boek geschikt is voor jongeren tussen de 15 en 19 jaar, omdat het niet moeilijk te bergijpen en lezen is. Ook omdat de hoofdpersoon tussen deze leeftijdscategorie zit.
Dit was mijn mening en ik hoop dat jullie hier iets aan hebben gehad.
Met vriendelijke groet,
Rajiv Atibal