Boek 2 : Philleine zegt sorry

Brief van de uitgever

Beste schrijver
Ik heb het boek Philleine zegt sorry gelezen. Ik vind de verhaallijn heel mooi, leuk en vrij eenvoudiger geschreven. Het idee achter het verhaal vind ik heel erg mooi, het gaat er namelijk vooral om dat je weet wie je bent en dat je ook vooral jezelf blijft. Ik vind het mooi met hoeveel humor je de soms toch wel zware onderwerpen omschrijft. Dit zorgt ervoor dat wanneer je dit boek leest er ineens een glimlach op je gezicht verschijnt. Ik vond de laatste hoofdstukken ook heel erg mooi. Zo leer je Philleine op een hele andere manier kennen.
Toch zijn er ook een aantal minpunten die ik graag wil bespreken. Ik vind namelijk dat je iets te vaak van het onderwerp afwijkt, dit is voor de lezer moeilijk is om zich te blijven concentreren. De humor waar ik het over had moet wel iedereen accepteren. De humor kan namelijk op twee manieren worden opgevat en dat kan ten koste gaan van de personages.

Uiteindelijk vind ik het toch een geslaagd boek, en ik raad het zeker aan. Je leest er makkelijk doorheen door de humor en het taalgebruik. Sommige onbelangrijke dingen zou je weg kunnen halen, dat zou het boek perfect maken voor mij.

 

Hopelijk heb ik u hiermee voldoende informatie gegeven om je boek te verbeteren.

Met vriendelijke groet

De uitgeverij