In de vorige stappen heb je jouw tekst in drie verschillende lettertypes uitgekozen en heb je drie verschillende beelden gestileerd die jij het beste bij jouw logo vindt passen.
Opdracht:
Nu wordt het kiezen... kopieer jouw tekst (alle drie) en kopieer ook alle plaatjes. Knip ze uit en ga schuiven, welk beeld combineert het beste met welke lettertype. Het kan ook zo zijn dat de tekst groter moet of juist kleiner.
Blijf net zolang schuiven, vergroten, verkleinen totdat je helemaal tevreden bent.
Het beeld dat nu ontstaat is jouw logo.
Bedenk in welke kleur jouw logo mooi is. Heeft het logo een kleur of meerdere? Intussen weet je vast wel waar een logo aan moet voldoen. Herkenbaar, simpel te onthouden, uniek en representatief. De meeste logo's hebben een of twee kleuren die de basis vormen. Veel kleuren leiden af. Heel in het begin vertelde ik al over het Coca Cola logo. Rood, wit en zwart. Of het Mac Donalds logo... geel! Albert Heijn... blauw met wit. Starbucks... groen met wit.
Kies dus een sterke kleur uit!
