Om het vak Engels zo goed mogelijk aan te bieden heeft het Da Vinci College een Talencentrum. Op de locaties Dordrecht en Gorinchem heeft het talencentrum eigen lesruimtes. Een aantal docenten Engels werkt niet in het Talencentrum maar decentraal in een aan hen toegewezen opleiding.
De docenten (van het Talencentrum) werken nauw samen met de onderwijsteams. Zij hebben regelmatig contact met de studieloopbaanbegeleider over jouw presentie en studievoortgang.
Op deze pagina lees je meer over het vak Engels:
Materiaal voor Engels
In het huidige schooljaar werk je met de volgende materialen:
Hiervoor heb je een licentie gekocht voor een bepaalde periode ( zie boekenlijst ). Let op dat de duur van de licentie start op moment dat je deze licentie activeert. Raadpleeg dus altijd je docent over het activeren van de licentie.
De digitale leeromgeving It’s learning is ook voor het Talencentrum belangrijk. In It’s learning vind je relevante informatie, zoals:
Werkvormen
Je krijgt óf klassikaal uitleg óf je voert taalopdrachten uit m.b.v. de PC of bij voorkeur je eigen laptop. Daarnaast wordt er in kleinere groepen spreekvaardigheid of gespreksvaardigheid geoefend.
Opbouw van het programma
Het Talencentrum werkt met perioden van 10 weken waarin alle vaardigheden worden behandeld.
Formatieve toetsing
Formatieve toetsen zijn voortgangstoetsen gericht op alle vaardigheden. Op basis van deze toetsen wordt vastgesteld of je klaar bent voor het ( summatieve ) examen.
In de periode 1 t/m 3 worden er 4 formatieve toetsen ingepland. In de periode 5 en 6 zijn er 2 formatieve toetsen. In totaal zijn er 6 formatieve toetsen. De resultaten van deze formatieve toetsen worden besproken met het opleidingsteam en zijn dus onderdeel van je totale voortgang in de opleiding. De behaalde resultaten zijn mede bepalend voor het tijdstip van examinering.
Keuze Engels in de beroepscontext.
Niveau A 2
Het programma wordt aangeboden in 4 blokken.
Periode 1 |
Periode 2 |
Periode 3 |
Periode 4 |
Onderwijs : Alle vaardigheden worden aangeboden |
Summatieve toetsen: Instellingsexamen :
|
In leerjaar 2 wordt gewerkt aan Engels B1
Formatieve toetsing
Formatieve toetsen zijn voortgangstoetsen gericht op alle vaardigheden. Op basis van deze toetsen wordt vastgesteld of je klaar bent voor het ( summatieve ) examen.
In de periode 1 t/m 3 worden er 3 formatieve toetsen ingepland. De resultaten van deze formatieve toetsen worden besproken met het opleidingsteam en zijn dus onderdeel van je totale voortgang in de opleiding. De behaalde resultaten zijn mede bepalend voor het tijdstip van examinering.
Extra ondersteuning
Ter voorbereiding op je examen kan je gebruikmaken van de mogelijkheden van examentraining.