Voor opdracht 8A heb je het bestand goodiebag.xlsm en uitwerkbijlage 1 nodig. Deze kun je vinden onder het kopje 'uitwerkbijlage goodiebag' en 'goodiebag.xlsm'. Onder deze pagina staat ook opdracht 8B uitgelegd! Deze maak je in een word bestand.
Goodiebag samenstellen!
A. Je organiseert de opening van jouw beautysalon. Daar hoort natuurlijk een goodiebag bij voor alle bezoekers.
Iedereen die aanwezig is tijdens de opening krijgt een goodiebag. Je stelt één goodiebag samen en rekent op de uitwerkbijlage uit wat jouw goodiebag gaat kosten.
De goodiebag moet de volgende instrumenten en producten bevatten:
een vocht inbrengend gezichtsmasker
product voor de dagverzorging van de gezichtshuid
een nagelverfraaiingsproduct
een nagelverzorgingsinstrument
een product dat de nagelriemen zacht en soepel houdt
een reinigingsproduct voor het haar
een verzorgingsproduct voor het haar
Aandachtspunten:
één goodiebag mag maximaal € 15 kosten
wanneer er keuze is uit meerdere producten of instrumenten, kies dan
voor de goedkoopste optie
actie schoonheidsverzorging
20% korting bij een bestelling vanaf € 7,50
actie handverzorging
€ 2,50 korting bij een bestelling vanaf € 7,50
actie haarverzorging
15% korting op een bestelling
B. Je wilt graag weten wat de mensen vinden van de opening van jouw beautysalon.
Maak een vragenlijst met minimaal 6 vragen én om klanten te trekken, maak je een beautybon, die je de klanten kunt meegeven als ze vertrekken. Deze bon kunnen zij een volgende keer in jouw beautysalon besteden.