Als je aan een nieuwe opleiding begint, dan heb je te maken met allerlei veranderingen. Januari is een maand waarbij het goed is om even stil te staan bij die veranderingen en met name de uitdagingen die er voor jou klaarstaan in 2016. Wat zou jij bijvoorbeeld graag willen bereiken in 2016? Wellicht heb je over de laatste vraag al nagedacht. Maar stel nou eens dat je het ‘groter’ maakt, het bereiken van levensdoelen. Wat zou jij nou graag met jouw leven willen bereiken
Of als je toch liever wat ‘kleiner’ denkt, richt je eens op jouw dromen. Welke dromen wil je heel graag uit laten komen? Stel eens een bucketlist op met alle grote en/of kleine doelen die jij ooit nog wil verwezenlijken!
Nog een andere optie, is helemaal geen doelen stellen. Want doelen zorgen ervoor dat je je op de toekomst focust. Misschien wil je wel juist graag in het nu zijn.
Waar je ook voor kiest, volgens mij is het bewustzijn van wat je wil een hele belangrijke én er dan ook voor de volle 100% voor gaan, wat je het meest gelukkig maakt. En daar kunnen deze oefeningen je een beetje bij helpen.