opdrachten

Opdracht 1:

Op wat voor manier kom je ICT en media tegen in jou werkveld? Maak hierover een mindmap.

Je maakt een digitale mindmap. je kan hiervoor onderstaande link gebruiken. Als je al een ander programma gebruikt voor het maken van een mindmap dan mag je dit natuurlijk ook gebruiken,

bubbl.us - Brainstorm and Mind Map Online

 

Midden in schrijf je ICT in de kinderopvang/basisonderwijs je mag ook 1 van de 2 werkvelden kiezen. Schrijf alles op waarvan jij denkt waar je mee te maken krijgt binnen jou toekomstige werkveld als het gaat om het geruik van ICT en (sociale) media)Schrijf eerst op wat je zelf denkt en ga dan op internet zoeken of je meer informatie kan vinden.

Presenteer de mindmap in een groepje of aan de studiegroep.

bespreek de mindmappen na, wat valt jullie op?

 

 

Opdracht 2: interview

Bedenk minimaal 4 vragen over het gebruik van ICT en (sociale) media die je kan stellen aan iemand die werkzaam is of binnen de kinderopvang of het basisonderwijs. Schrijf deze vragen op en bespreek de vragen met de groep of docent.  Voor de volgende bijeenkomst ga je je vragen stellen aan iemand die werkzaam is binnen jou toekomstige werkveld. Neem de antwoorden op jou vragen de volgende les mee.

 Opdracht 3: presenteren interview

Dit is wat je de volngede les moet doen, denk hieralvast over na!

Maak met elkaar een padlet aan. Schrijf hierin jou meest opvallende of belangrijkste antwoorden uit jou interview met iemand uit het werkveld het gebruik van ICT en ( sociale) media binnen de kinderopvang en/of het basisonderwijs. Bespreek met je docent wanneer je het interview presenteert.

Padlet is de eenvoudigste wijze om iets te ontwerpen en te delen in...