Welkom,
Je gaat komende 90 minuten aan de slag met ckv opdrachten op de computer.
Het is belangrijk om alles zorgvuldig door te lezen en de instructies stap voor stap te volgen. Zo kom je tot een eindresultaat dat beoordeeld kan worden.
Je werkt zelfstandig en stil aan de opdrachten.
Sla wat je gemaakt hebt goed op in één document.
Geef de opdachten duidelijk in je document aan (opdracht 1, opdracht 2 enz.)
Lever je document - als bijlage in via de ELO > opdrachten > ckv verwerking 2de activiteit.
______________________________________________________________________________________________
Wat ga je doen?
1. Maak een Wordle affiche dat zo goed mogelijk jouw 2de activiteit tot uitdrukking brengt 20 minuten
2. Keuzeopdracht voor de verwerking van je 2de culturele activiteit 40 minuten
3. Doe 4 aanbevelingen voor ckv activiteiten die we kunnen plaatsen op onze pinterest pagina 20 minuten
____________________________________________________________________________________
Lees verder hoe je aan de slag gaat met opdracht 1
Opdracht 1 (20 minuten)
Maak met behulp van de website 'Wordle' een affiche dat zo goed mogelijk jouw 2de activiteit tot uitdrukking brengt.
_____________________________________________________________________________________________
Om je al een idee te geven wat je met de website 'Wordle' kunt maken, hebben we voor deze ckv opdracht een wordle affiche gemaakt, bekijk deze door de link hieronder te gebruiken!
http://www.wordle.net/show/wrdl/7204337/ckv
Hoe ga je te werk?
Ga naar de wordle website www.wordle.net > klik op create
Opdracht 2: (40 minuten) Maak een keuze - verwerkingsopdracht (40 minuten)
__________________________________________________________________________________________
Van je tweede culturele activiteit heb je al een verslag gemaakt en ingeleverd. Nu maak je de verwerkingsvorm en daarmee is je verslag compleet.
Hoe ga je te werk?
Kies uit de onderstaande verwerkingsopdrachten één opdracht uit. Werk de opdracht uit in je document.
Gebruik voor jouw dialoog een toneeltekst-lay-out. (zoals de tekst in een script er uit ziet)
Verwerk ten minste drie regie-aanwijzingen.
In je dialoog komen tenminste 8 clausen voor. (claus = blokje aaneengesloten tekst voor een personage)
Opdracht 3 (20 minuten) Nieuwe activiteiten verzamelen
_____________________________________________________________________________________________
Verzamel op het internet 4 mogelijke ckv-activiteitenen die je je medeleerlingen wilt aanbevelen. Zoek het daarbij niet (alleen) in de direct voor-de-hand-liggende activiteiten. Kies vooral die opties die jou nieuwsgierig maken! Voorwaarde is dat het activiteiten zijn die in de maanden november, december en/of januari kunnen worden uitgevoerd.
Hoe ga je te werk?
Sla je werk goed op voor je het inlevert. Zie voor de werkwijze van het inleveren de uitleg bij de afronding.
Afronding
Als je alle opdrachten hebt gedaan, of wanneer de tijd er op zit, zorg je dat het werk goed wordt ingeleverd. Als het goed is heb je nu 3 onderdelen in 1 document gemaakt - (heb je verschillende documenten aangemaakt, voeg deze dan samen tot één document.) Lever dit in onder de naam CKV TW1 voornaam achternaam) via de ELO-opdracht 4C/4D/4E ckv verwerking TW1