Inleiding Door taak TC2.1 goed uit te voeren heb je nu een goed beeld HOE je een betonnen brug gaat bouwen en hoe die constructief in elkaar zit.
Je maakt ook een handleiding voor het bouwen van deze houten brug. Je hanteert hierbij een logische werkvolgorde. Je bekijkt de gededailleerde afbeeldingen in Coflex en tekent die na Sketch-up. In korte toelichtende teksten beschrijf je hoe de verschillende losse onderdelen tot 1 geheel worden gemonteerd. Bij alle verschillende 3D afbeeldingen maak je een lijst met benodigde materialen. Je schrijft in pricipe dus een "IKEA" handleiding om jouw brug te kunnen monteren.
Een handleiding voor het bouwen van de brug, voorzien van afbeeldingen en korte instructieteksten. Het geheel plot je full collor uit op A0 formaat. Een pdf bestand lever je in op It’s learning.
|
Relatie Kwalificatiedossier |
Werkproces 2.4 Werkproces 2.5 |
Extra bronnen |
Zo moet het niet !! |