Bestek schrijven deel 1.1 en 2.1

Nu je de werkzaamheden (grof) hebt geinventariseerd kun je starten met het schrijven van het bestek in het bestek programma. Er is een instructieboek op school aanwezig, aan de hand van dit boek kun je zelfstandig het bestek gaan vullen.

Vandaag begin je met deel 1, hier in beschrijf je algemene afspraken zoals welke type inschrijving dit is, waar en wanneer de inschrijvers inlichtingen kunnen ontvangen, wanneer het bestek moet starten etc.. Je zult best wel vragen krijgen tijdens het invullen, gebruik dan het blauwe vraagteken in de linkerkantlijn. Er verschijnt dan een uitleg over de keuzes.

Let goed op je rol, je bent opdrachtgever, jij bepaald dus!! Data etc moeten wel logisch gekozen zijn, maar je kunt deze natuurlijk niet koppelen aan de werkelijkheid.