Opdracht portfolio:
Tijdens je stages zul je verschillende afwijkingen/aandoeningen/ziektes tegenkomen. Gedurende de rest van dit jaar ga je hier informatie over verzamelen:
Beschrijf voor zoveel mogelijk aandoeningen minimaal een case. Neem het signalement van je patient hierin op, de anamnese (=ziektegeschiedenis), de (waarschijnlijkheids)diagnose, de toegepaste behandeling en, indien van toepassing, het verloop van het proces. Verzamel hierbij ook beeldmateriaal (foto's, video's) als de situatie (m.a.w. de eigenaar) hiermee akkoord gaat.
Op deze manier bouw je een portfolio op, waarmee je aan het eind van je opleiding je bekwaamheid (vaardigheden) kunt ondersteunen. Uiteindelijk ga je een van je mooiste cases uit je portfolio uitwerken en presenteren aan de rest van de klas; deze presentatie wordt beoordeeld.
Hieronder vind je het beoordelingsformulier bij deze opdracht:
Van tevoren wordt overlegd met de docent wie welke aandoening bespreekt. In het microrooster is te zien wanneer de presentaties worden gehouden.