Fictieopdracht 2 De boekendoos klas 1 periode 3
Je kiest een boek en maakt bij dit boek de opdracht van de boekendoos. Deze opdracht telt 4 keer mee voor rapport 3.
Stappenplan:
1. Zoek een schoenendoos met deksel.
2. Versier de doos functioneel:
- Plak op de deksel een kopie van de voorkant van het leesboek
- Plak op de zijkanten afbeeldingen en/of teksten die volgens jou iets over het boek zeggen.
3. Schrijf op de onderkant je volledige naam en klas.
4. Typ een korte samenvatting van de inhoud. De samenvatting bevat de volgende onderdelen:
5. Onder de samenvatting typ je jouw mening over het boek in 40 รก 50 woorden.
Dat doe je in begrijpelijke tekst. De mening bevat
6. Plak zowel de samenvatting als de mening in de deksel van de schoenendoos. Zorg dus dat de samenvatting en mening niet langer zijn dan 1 A4.
7. In de schoenendoos verzamel je nu tien voorwerpen of afbeeldingen van voorwerpen waarvan jij vindt dat ze een belangrijke rol in het boek spelen.
- Aan elk voorwerp bind je een kaartje waarop je op de voorkant uitlegt hoe dit voorwerp een belangrijke rol speelt in het boek.
- Op de achterkant van het kaartje komt een letterlijk stukje tekst uit het boek (citaat) waarin het voorwerp ook genoemd wordt. Zet het nummer van de bladzijde erbij.
Wil je de stappen tot het maken van een eigen boekdoos nog eens zien, kijk dan naar dit filmpje.
|
Werk netjes! Lever boekdoos op tijd in!
BEGIN OP TIJD MET HET MAKEN VAN DEZE OPDRACHT!
Veel plezier en succes!