In deze activiteit leer je: Verschillende meetinstrumenten in te zetten ten behoeve van vroegsignalering. |
Onderwijstijd 2 keer 45 minuten
Bespreek met je projectgroep het gebruik van de verschillende meetinstrumenten en de relatie met vroegsignalering. In een onderwijsgesprek wordt het belang van vroegsignalering en de rol van verpleegkundigen besproken.
Oefening ‘Herken vroege signalen’
In deze les maken we gebruik van een film die bestaat uit 4 delen. Deel 1 gaat over het leven van mevrouw Bogers, een thuiswonende Rotterdamse oudere dame. Het geeft een mooi beeld van hoe deze vrouw omgaat met haar dementie en hoe de zorgverleners ermee omgaan. Deze film duurt 31 minuten en bekijken we gezamenlijk.
In de projectgroep:
Mocht je willen weten hoe het verder gaat met mevrouw Bogers bekijk dan alle 4 delen. Dit geeft je namelijk een goed beeld van het hele dementieproces.