Eindopdracht B: Zelf toets maken

Als je kiest voor eindproduct B van deze opdracht ontwikkel je een toets van minimaal zes vragen over het bestuur van het Romeinse Rijk en de groei van het Romeinse imperium.

De vragen die je maakt mogen open vragen zijn, maar je kunt ook kiezen voor gesloten vragen (meerkeuzevragen, sleepvragen, multi respons (een vraag waarop meer antwoorden mogelijk zijn), waar-niet waar vragen, enz.).

Die antwoorden komen in een correctiemodel. In het correctiemodel geef je aan wat het juiste antwoord is, hoeveel punten voor iedere vraag behaald kunnen worden en hoe het eindcijfer berekend wordt.

Als de eerste versie van je toets klaar is, laat je de toets maken door een klasgenoot. Jij maakt ook zijn of haar toets. Samen bespreken jullie welke vragen jullie goed en welke vragen jullie minder goed vinden. Zo nodig pas je de toets nog iets aan.

Tevreden?
Laat de toets dan beoordelen door je docent.