Week 8

Beste studenten van het basisjaar,

 

Blok drie gaat van start!  Wat gaan we doen en hoe pakken we het aan? Een korte uitleg:

 

1. Bespreken van het hoofdstuk.

Dit blok bespreken we de theorie van het desbetreffende hoofdstuk aan de hand van een door jullie zelf gemaakt instructiefilmpje. In de eerste les maken we de tweetallen en spreken af welk tweetal welk hoofdstuk gaat doen.Vervolgens moet aan het einde vanhet tweede uur Burgerschap in die week een geschreven versie van de in te spreken tekst ingeleverd zijn via Its Learning. De docent checkt of de tekst een goede samenvatting is van het hoofdstuk waarna jullie het Screen-O- matic instructiefimpje kunnen maken. Het filmpje moet door elk tweetal in de Burgerschapsles van week 2 bij mij worden ingeleverd.

Wk

Onderwerp

JAM

AMI

MCA

AMA

1

Werk

J. Bil

J. Bil

J. Bil

J. Bil

2.

Arbeidsmarkt

Souh. & Adil

Jacob & Brian

 

Adis & Max

3.

Verzorgingsstaat

Bart & Cedric

Thimo en Dave

Domin & Ilse

Tibor& Robbert

4.

Werk zoeken

Sven & Bart

Tamara & Ilke

Sanne & Maxw

Samia & jill

5.

Loondienst

Bradley & Victor

Jenny & Dila

Max. & Burak

Tijmen & Jay

6.

Rechten op werk

Mo & Baris

 

Giann & Osman

Kevin & stefan

7.

Budgetteren

Marcel

 

Nick & Roger

Dennis& marouan

8.

Reclame

Tunc & Adar

Naofal & Thomas

Jason & Desi

 

9.

Duurzaamheid

Richard & Julian

 

Mitch & Anne S.

Arber & Harun

10.

Toetsweek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Maken van de vragen

Na het bekijken van het instuctiefilmpje is er tijd om de vragen uit het werkboek te maken. Aan het einde van de les moet het gemaakte hoofdstuk door de docent bekeken en als geconstateerd wordt dat de vragen serieus zijn behandeld, wordt een paraaf gezet in het boek.

 

3. Behandelen van de vragen

De gemaakte vragen worden klassikaal besproken en er is de mogelijkheid voor het stellen van vragen.

 

4. Verdieping

Elke week zit er een verdiepingsopdracht in het programma die met het onderwerp van die week te maken heeft. De student moet die opdracht via Its Learning voor de gestelde deadline inleveren.