Salon

Salondienst

 

Gedurende het hele jaar (blok 9 t/m 12) zijn er salondiensten. Een halve dagdeel per week worden deelnemers ingeroosterd op de salondiensten. Tijdens deze salondiensten kan de deelnemer in De Salon of De Salon Swinhove ingeroosterd worden. Het rooster staan op it's learning.

Tijdens de dienst kan de deelnemer, als er geen klanten zijn, de salonopdrachten uitvoeren in overeenstemming met de salonmanager. De deelnemer kan ook oefenen voor het examen Verkoop, deze valt onder kerntaak 1, werkproces: 1.11: CliĆ«nt adviseren en producenten en diensten verkopen.

Indien deze succesvol afgerond wordt samen met de examens voor kerntaak 2, ontvangt de deelnemer een certificaat: Certificeerbare Eenheid Ondernemerschap.