De Aanpak.
We behandelen toekomstgerichte onderwerpen in de sector. Vergelijk het met het SLO Project. Jullie gaan werkgroepjes vormen van 3 a 4 personen. Er wordt samen met de docent, per werkgroep, een thema gekozen. Niet allemaal hetzelfde doen. Het thema moet vernieuwend zijn. Gericht op de Toekomst van jou en / of de sector.
Kom maar met een goed voorstel. Dan maken we daarover afspraken.
Er moet voldoende diepgang worden bereikt in de uitwerking van het thema. De groep heeft daarvoor regelmatig contact met de begekleidende docent-coach.
Er komen meerdere vaardigheden/ competenties/werkprocessen / kennis / netwerken / aan de orde tijdens dit project. Er moeten producten worden opgeleverd betreffende het keuzethema. Hiervoor kun jij Werprocessen scoren voor jouw portfolio. Ook voor 'Burgerschap'kunnen soms scores worden behaald.
Een thema zou ook kunnen zijn: een vraag van een ondernemer. Als voorbeeld kan het SLO project dienen.
Na succesvolle afronding ontvang je een bewijsstuk.
De keuze van mijn thema:
De Aanpak.
Er is een duidelijke samenhang met andere zaken in je opleiding. De looptijd is tot eind januari 2015. Dan moet je het bewijsstuk in bezit hebben.
Een presentatie aan de hele groep is het slotstuk van deze opdracht. Dat kan en moet minimaal een lesuur in beslag nemen.