Het is mogelijk om in Padlet te werken met een thema. Er zijn 3 thema's:
Padlet Backpack for schools
Padlet Briefcase for businesses
Padlet Jetpach for individuals
Daar zijn op termijn wel kosten aan verbonden. Om die reden stellen we het hier verder niet aan de orde.
Icoon
Kies een icoon. Deze komt links in beeld bij de titel van de Padlet.
Wil je een eigen afbeelding invoegen, klik dan op "meer" en klik op "eigen toevoegen"
Wil je een illustratie van internet toevoegen, plaats dan de gekozen URL in het veld en klik rechts op het pijltje. Vind je de foto goed klik dan op oké.
Wil je een eigen illustratie toevoegen, ga dan naar "van jouw apparaat" klik dan op "kies een afbeelding", zoek in je bestanden een leuke afbeelding, dubbel klik op het bestand en kies voor oké.
Wil je geen illustratie toevoegen aan je prikbord, klik dan op "sluiten".
Posten
Hier kun je 2 zaken aan zetten:
Bijdrage: Vertoon naam auteur boven elke post. Dit kan handig zijn als je studenten om een mening vraagt. Dan kun je studenten bij hun naam noemen.
Comments: Sta kijkers toe om comments te geven op je posts. Dit kan handig zijn als je een discussie wilt voeren of studenten vraagt om aanvullingen.