Leerkracht

Dit is een WikiWijs, ontworpen voor leerlingen uit groep 8 die toe zijn aan extra (moeilijker) rekenwerk. De WikiWijs bestaat uit opdrachten voor 6 weken, in die 6 weken gaan de leerlingen, minstens 2 maal per week, met de opdrachten aan de slag. Na deze 6 weken kunnen de leerlingen een toets op begin havo/vwo 1-niveau maken en afronden met minstens 65% goede antwoorden.

Het is de bedoeling dat de leerlingen zelfstandig met deze WebQuest aan de slag gaan, voor eventuele begeleiding overlegt de leerling eerst met een medeleerling, wordt de stof dan niet begrepen mag de leerkracht ingeschakeld worden.

Veel succes!

 

Deze WikiWijs is opgesteld door Erwin M. van der Land, derdejaars pabostudent van Hogeschool Windesheim, te Zwolle. Origineel gebruik is gericht op het Montessori-onderwijs, hoewel overige vormen van onderwijs hier ook gebruik van kunnen maken.