Loopschema

Hierbij een voorbeeld loopschema. Je kunt met stopwatch lopen maar je kunt ook de mp3 bestanden downloaden: dopjes in je oren en gaan! Het loopschema duurt in totaal 10 weken. Wij hebben in de les de 1e training van week 3/4 gedaan. Was die te makkelijk? Dan sla je een week over en begin je in week 5. Was die te moeilijk? Dan kies je ervoor om in week 2 te beginnen.

Elke training is opgebouwd in blokjes lopen en wandelen. Probeer in de blokjes 'lopen' een tempo te vinden dat je kunt volhouden tot het einde van de training! Dat is waarschijnlijk het tempo dat je in les 2 hebt gevonden. Voor iedereen is ontspannen lopen het fijnst. Niet 'sjokken' maar ook niet sprinten!

Je mag uiteraard ook je eigen training verzinnen, leg dan goed uit wat je gedaan hebt in je logboek.

Succes!

 

p.s. Als je loopt (helemaal met dopjes in): loop op de stoep. Loop je buiten de bebouwde kom? Loop aan de linkerkant van de weg, dan zie je het verkeer aankomen en kun je aan de kant.

Loopschema

MP3 trainingen
Het is hetzelfde loopschema (0-5 km) maar op mp3. Je loopt op muziek en er wordt aangegeven of je moet lopen of wandelen. Je wordt zelfs aangemoedigd!