4. Landstede CAR: promotiedagen - uitnodigingsbrief
Landstede CAR is een nieuwe speler op de markt van auto-onderdelen in Nederland. Je krijgt net van de directeur Tim Landstede het visitekaartje in je handen gedrukt.
Landstede CAR
Tim Landstede
Boerendanserdijk 20
8000 AZ ZWOLLE
Tel.: (038) 038 03 83
Fax: (038) 038 03 84
Jullie zitten met vijf mensen rond de tafel: directeuren Tim Landstede en Bettus Landstede, Han (jouw collega), mevrouw Lans (directielid Advertise4U) en jij.
Directeur Tim Landstede: “We willen een marktaandeel veroveren door een nieuwe manier van verkopen. Met promotiedagen!”
Mevrouw Lans: “Wij hebben dat wel eens meer gedaan. Toen nodigden we detaillisten uit per regio in een hotel voor een promotiedag. Elke regio een keer in de vier maanden.”
Directeur Bettus Landstede: “Dat is ook ons idee. Nederland wordt verdeeld in zes regio’s. En de detailhandel net over de grens in Duitsland kunnen we daarbij meenemen. Duitse detaillisten kunnen gewoon verblijven in Nederlandse hotelaccommodaties.”
Na wat brainstormen staat er het volgende programma op papier.
10.00 uur Welkom met koffie en gebak
10.30 uur Bedrijfspresentatie
12.00 uur Lunch
12.45 uur Productpresentatie
13.30 uur Individuele afspraken met de heer Tim Landstede / Bettus Landstede of een vertegenwoordiger
Mevrouw Lans: “Wij zorgen voor de uitwerking van de plannen. Het lijkt mij handig dat Landstede CAR haar promotiedagen in de hotels van de Golden Tulip houdt. Of, als dat niet te realiseren is, bij Van der Valk.”
Han: “Wij kunnen een voorstel doen voor het verdelen van Nederland in zes regio’s en daar de hotels bij zoeken. Die hotels moeten natuurlijk beschikken over de faciliteiten om een bedrijfspresentatie te houden.” Mevrouw Lans: “Tim en Bettus Landstede, u ontvangt van ons binnen twee weken een conceptuitnodiging. Waarin we alle plannen concreet hebben uitgewerkt. Een voorbeeld van een uitnodiging zoals die naar de klanten kan worden gestuurd. Met een routebeschrijving naar het hotel, zodat de afnemers daar makkelijk kunnen komen.”
Op te leveren eindproducten:
1. Uitnodigingsbrief voor de promotiedagen in het Nederlands.
2. Uitnodigingsbrief voor de promotiedagen in het Duits.
Eisen aan de op te leveren producten
1. Zakelijke correspondentiebrief.
2. De uitnodiging moet zijn opgesteld in correct Nederlands en in correct Duits
3. De uitnodiging moet wervend en volledig zijn.
4. Een correcte routebeschrijving naar de verschillende hotels.
5. De hotels mogen slechts tot de Golden Tulip- of Van der Valkketens behoren.
6. In deze hotels moet ruimte beschikbaar zijn om de presentatie te kunnen houden.
Werkproces: 3.2
Competenties: G, I, J, K, Q, R, S, T, X