Samenstellen projectgroep

Met wie vorm jij een projectgroep?

 

Dit project is het 3e project van dit schooljaar. Je hebt dus al wat ervaring opgedaan in het werken met project-groepen; je weet waarin je goed bent en waar je wellicht wat tekort schiet. Ook heb je ervaren met welke personen je de afgelopen projecten prettig hebt samengewerkt en met welke personen het minder vlekkeloos liep. Kortom; nu kom je beslagen ten ijs!

 

Zet de volgende zaken eens even voor jezelf op een rijtje:

 

a)     Waarin ben je best goed, heb je de afgelopen projecten gemerkt?

Noem eens enkele eigenschappen die positief bijdragen aan projectmatig werken:

 

b)     Met welke eigenschappen, die horen bij projectmatig werken, heb je moeite?

 

 

c)      Als je de antwoorden bij a en b combineert en eens rondkijkt in je klas; met wie ga jij dan de projectgroep voor dit project vormen?

 

Let op! Bovenstaande vaardigheden vormen de gesprekstof tijdens de coachgesprekken van deze periode. Het is de bedoeling dat je aan het einde van deze projectperiode verbeterd bent in de punten die je genoemd hebt bij vraag b.