Tips en bronnen

Bronnen

 

Boekje/ reader Morfologie (mediatheek nr: 581.4)

Bundel: Productverzorging A Houten zie: Prepareren en drogen

ECC: Symmetrie en asymmetrie (bloemschikken)

 

Internet: via www.google.nl kun je zoeken op afbeeldingen.

 

In dit arrangement wordt gebruik gemaakt van materialen die afkomstig van het Ontwikkelcentrum. (ECC) In de ECC is heel veel digitaal leermateriaal te vinden voor het o.a. het Groen Onderwijs. Zonder licentie kan je de linken van de ECC niet openen!

 


 

Compositie; Symmetrie en asymmetrie
We spreken van symmetrie als een compositie aan beide zijden van een centrale middenas gelijk is.Het lichaam van een mens is bijvoorbeeld symmetrisch.

Nomenclatuur
Planten hebben soms dezelfde kenmerken. Vanwege deze overeenkomsten zet men ze in een bepaalde groep samen. Hiermee is een indeling te maken van alle planten die er zijn. (trefwoorden: Morfologie, botanische naamgeving, nomenclatuur, taxonomie, wilde planten, cultuurplanten, cultivar, planten, plant)

Kenmerken van de plant; Uiterlijke kenmerken van een plant
Net als de mens hebben planten organen.Een plant heeft drie hoofdorganen: wortel, stengel en blad.