In een klas zitten altijd veel verschillende leerlingen. Iedere leerling leert op zijn eigen manier, maar voor een docent is het bijna onmogelijk om voor iedereen een unieke, persoonlijke opdracht te maken. Er is simpelweg te weinig tijd.
Daarom hebben we twee portalen ontwikkeld: één voor docenten en één voor leerlingen.
In het docentenportaal kan een docent eenvoudig lesmateriaal of een opdracht uploaden. Op basis daarvan wordt automatisch een quiz gemaakt: vijf kennisvragen over de stof en twee vragen die helpen om de leerstijl van de leerling in te schatten. Deze quiz wordt vervolgens klaargezet in het leerlingenportaal.
Leerlingen kunnen daar de quiz maken. Aan de hand van hun antwoorden wordt er direct een opdracht op maat gegenereerd die past bij hun niveau en leerstijl. Zo krijgt elke leerling precies wat hij nodig heeft, zonder extra werk voor de docent.