Hieronder is de poster opgenomen als .jpg bestand.
De titel is What the HACK. Deze is opgebouwd uit de verschillende letters H, A, C, K die staan voor Herkennen van vooroordelen en aannames, Argumenten voor en tegen, Check en vraag en Kijk terug. Deze stappen zijn voortgekomen uit de literatuur over het ontwikkelen van een kritische houding bij leerlingen.
Het is van groot belang om kennis, vaardigheden en vooral een houding te ontwikkelen bij leerlingen waarmee ze zich staande kunnen houden in de huidige en de toekomstige maatschappij.
De 4 stappen op de poster worden aan de klas/ groep geïntroduceerd aan de hand van een presentatie met werkvormen. Deze werkvormen zijn voornamelijk bedoeld om kennis te maken met de verschillende onderdelen op de poster, maar dragen ook bij aan groepsvorming.

De pauzeknop is bedoeld om even tijd te nemen en stil te staan bij een onderwerp. Veel reacties op (online) nieuwsberichten zijn een primaire reactie. Als deze even op pauze gaat en de verschillende stappen worden doorlopen, zullen leerlingen ook leren om een gepaste reactie te geven of deze zelfs achterwege te laten. Je kunt ook bespreken dat je niet op alles en iedereen hoeft te reageren.