Bij jouw sollicitatiebrief stuur je een CV mee als bijlage. Soms wordt je cv ook gevraagd bij een motivatiebrief voor een opleiding. CV staat voor curriculum vitae, dat is Latijn voor zoiets als ‘overzicht persoonlijke gegevens’. In periode 3 heb je een cv gemaakt toen je oefende met het schrijven van een sollicitatiebrief (zakelijke brief).
➜Stel jouw eigen CV op. Als het goed is, heb je dit in periode 3 ook gedaan. Dan kun je die versie aanpassen. Een CV opstellen kun je met de volgende websites doen:
- Op www.lerensolliciteren.nl vind je een voorbeeld-cv. Ook staat op deze site per stap uitgelegd wat je op jouw cv vermeldt.
- In Canva vind je mooie templates voor cv's. Je hebt een schoolaccount met jouw schoolmail (klik op 'inloggen met microsoft').
➜Zet je definitieve versie in de uitwerking van je opdrachten. Zorg ervoor dat je jouw CV later (in opdracht 7) nog kunt aanpassen.
Wat zet je wel en niet op je cv? https://www.youtube.com/watch?v=Zu4xPmoMh3s