Welkom bij de wikiwijs om dit hoofdstuk te herhalen! Ik heb dit gemaakt zodat jullie lekker kunnen oefenen met dit hoofdstuk en straks mooie cijfers kunnen scoren op jullie toets.
Maar hoe werkt het?
Je gaat straks kopje voor kopje de wikiwijs. Je begint gewoon bij de eerste. Je hebt een leertekst en deze neem je door. Daarna is er een klein opdrachtje. Maak je deze opdracht goed? (minder dan 2 fouten) Dan ga je door.
Als je meer foutjes maakt is dat niet erg, dan weet je precies wat je misschien nog lastig vind en dan kun je daar verder op oefenen.
Als je klaar bent met het 'Hoofdstuk' (dus bijvoorbeeld klaar met alle kopjes van de Eerste Wereldoorlog). Dan maak je het 'toetsje' Deze laat je door mij (mevrouw Bagijn) of mevrouw El Allouchi controleren. Dan kun je daarna door. Als je zelf thuis aan het oefenen bent kun je opschrijven wat niet goed ging op het toetsje en hier verder mee oefenen.
Gaat goedkomen!
Groetjes
Mevrouw Bagijn