Filters
Wanneer je te veel resultaten krijgt, kun je via filters je zoekactie verder inperken. Je voert hiervoor eerst de zoekactie uit en vervolgens kun je in de linkerbalk een aantal filters aanklikken.
Let op! De meeste filters zijn gebaseerd op de MeSH-termen. Artikelen die deze MeSH-termen niet hebben gekregen en die je wel met behulp van [tiab] gevonden hebt, verwijder je uit de resultaten als je deze filters gebruikt. Alleen de filters Systematic Review, Date en Language zijn niet op de MeSH-termen gebaseerd en dus zonder bezwaar te gebruiken. Je opleiding bepaalt of je wel of niet de overige filters mag gebruiken.
Maak ook geen gebruik van het filter "Free full text"! Artikelen die voor jou beschikbaar zijn uit de tijdschriftencollectie van de HU Bibliotheek vind je niet met dit filter.
Additional Filters
Onder de knop 'Show additional filters' zijn nog meer filters beschikbaar, bijvoorbeeld taal en leeftijdsgroepen. Door hier de filters van je voorkeur aan te klikken worden ze aan de linkerzijde geplaatst zodat je ze kan aanvinken voor het inperken van je zoekresultaat.
Tip!
Filters die je instelt voor je zoekactie blijven geldig voor alle volgende zoekacties die je doet. Ze worden alleen uitgeschakeld als je ze zelf verwijdert.