5.6 Feedback geven als begeleider

Als je de rol van begeleider of groepsbeheerder hebt in een groep die inzendingen toestaat, kun je alle ingezonden pagina's en collecties zien met een tijdstempel op de startpagina van de groep.

Ingediende portfolio's met tijdstempel

  1. Titel van het portfolio. Dit kan een pagina of een verzameling zijn.

  2. Eigenaar van het portfolio. U kunt op de naam klikken om de profielpagina te bekijken.

  3. Tijdstip waarop het portfolio is ingeleverd bij deze groep.

U kunt nu feedback geven op de ingediende individuele pagina's of pagina's in een collectie en vervolgens op de knop Vrijgeven pagina / Vrijgeven collectie klikken, zodat de auteurs eraan kunnen blijven werken.

Feedback geven als begeleider of groepsbeheerder op een ingediende pagina

  1. Commentaar toevoegen: Schrijf uw commentaar in het editorvenster.

    Onderaan het editorvenster zie je een regel die meestal enkele letters bevat (in het screenshot is dat 'p'). Dat is slechts de HTML-notatie van de huidige stijl waarin u werkt.

  2. Klik op het pictogram Window resizer tinymce resizer om het editorvenster groter te maken.

  3. Beoordeling: Als de sitebeheerder commentaarbeoordelingen heeft ingeschakeld, kunt u de 5-sterren beoordelingsschaal gebruiken naast uw geschreven opmerkingen en/of een geüpload bestand.

  4. Openbaar maken: Zet dit op 'Ja' als je wilt dat iedereen die toegang heeft tot deze pagina of dit artefact, je opmerking kan zien. Als u uw opmerking niet openbaar maakt, kunnen alleen u en de auteur van de pagina/artefact deze zien. Deze instelling staat standaard op 'Nee' om te voorkomen dat er per ongeluk beoordelingsopmerkingen worden gepubliceerd die privé moeten blijven.

  5. Licentie: U ziet dit veld als de sitebeheerder licentiemetadata heeft ingeschakeld. Kies de licentie voor uw feedback. U kunt uw standaardlicentie instellen in uw accountinstellingen.

  6. Geavanceerde licenties: u ziet deze optie als de sitebeheerder licentiemetadata heeft ingeschakeld. Als u hierop klikt, ziet u twee extra licentievelden, ‘Licentiegever’ en ‘Oorspronkelijke URL’, die u kunt invullen als dit niet uw eigen feedback is.

    Op dit moment kunt u die licentie-informatie niet weergeven op een portfoliopagina, maar deze wordt opgeslagen voor toekomstig gebruik wanneer de functionaliteit wordt uitgebreid.

  7. Bestand bijvoegen: Klik op de knop Bladeren om een feedbackbestand vanaf uw computer bij te voegen. Dit bestand wordt geplaatst in het gebied Bestanden van de auteur van de pagina.

  8. Klik op de knop Bijlage toevoegen om nog een bestand toe te voegen.

  9. Klik op de knop Commentaar om uw feedback op te slaan of klik op Annuleren om uw wijzigingen af te breken.

  10. Nadat je hebt gereageerd, ontvangt de auteur hiervan een melding.

  11. Klik op de knop Vrijgeven pagina / Verzameling vrijgeven om de portfolio te ontgrendelen zodat de eigenaar weer wijzigingen kan aanbrengen.

Terwijl een portfolio wordt ingediend, kan de portfolio-eigenaar geen feedback van de pagina verwijderen.