Voordat je aan de slag gaat met de opdracht, is het belangrijk dat jij eerst luistert naar onderstaand instructiefilmpje. Tijdens dit filmpje worden verschillende leesstrategieën behandeld. Deze kennis heb je nodig om de opdracht te kunnen voltooien. Als je klaar bent, maak je de toetsvraag onderaan het filmpje.
Let op!: In het instructiefilmpje hebben ze het over oriënterend lezen. Wij noemen dit echter binnen onze opleiding 'verkennend' lezen. Daarnaast spreken zij over 'zoekend' lezen. Wij noemen het 'gericht' lezen.
Liever zelf de theorie over leesstrategieën lezen in plaats van het bekijken van het instructiefilmpje? Open dan het bestand 'Theorie leesstrategieën', zie link onder het instructiefilmpje.
Leesstrategieën https://www.youtube.com/watch?v=15GySyrXDo4