Ontwikkeling

Via deze uitdaging ontwikkel je jezelf op de volgende gebieden:

K. Kwaliteitenreflectie
(Wat kan ik het beste en hoe weet ik dat?)

Staat voor het nadenken over wat je (niet) kunt en het bepalen hoe je kwaliteiten kunt inzetten in je duale opleiding in combinatie met topsport. Je reflecteert op je eigen kwaliteiten. Dat kan op verschillende manieren. Kijken in de toolbox hoe je dat kunt doen. En je kunt vragen aan anderen (begeleiders, docenten, medestudenten, praktijkbegeleiders, coaches in de (top)sport en familieleden) feedback te geven.

K1. Ik weet waar ik goed en minder goed in ben.

K2. Ik weet welke kwaliteiten ik kan inzetten voor mijn toekomstige studie en arbeidsloopbaan, c.q. levensloop. 

K3. Ik kan de ontwikkeling van mijn beroepscompetenties en mijn talenten in verband brengen met eerdere ervaringen in mijn leven en met beelden/inzichten over mijn toekomstige studie en arbeidsloopbaan, c.q. levensloop.

K4. Ik weet welke kwaliteiten ik kan inzetten bij een toekomstige studie en arbeidsloopbaan, c.q. levensloop. te combineren met (top)sport.

 

In het algemeen zal een stukje 'theorie'/kennis dienen te worden opgedaan. Hier kun je aangeven welke informatie kennis nodig is en hoe leerlingen aan de benodigde informatie over het onderwerp kunnen komen. In het kader van meer leerlinggestuurd leermateriaal is het te overwegen om de benodigde informatie niet rechtstreeks in uitgewerkte vorm aan de leerling te verstrekken. Denk bijvoorbeeld aan: