Op deze website staan een aantal praktische opdrachten waar je iets van wiskunde voor nodig hebt. Je kunt zelf kiezen welke opdrachten je leuk en/of interessant vindt om te doen. Per opdracht kan je maximaal 40 punten halen. Je kan meer informatie vinden over de beoordeling op de bladzijde beoordeling.
in de les krijg je tijd om aan deze opdracht te werken in de week voor de meivakantie (17 t/m 21 april)
het verslag moet ingeleverd worden op vrijdag na de meivakantie (12 mei)
Je maakt een verslag van de gemaakte opdrachten. Je mag zelf kiezen of je alleen werkt of in een 2-tal.
In je verslag zorg je ook dat het een net geheel vormt met een titelpagina, inhoudsopgave, duidelijke koppen en een nette opmaak. Je kan op het onderdeel netheid 10 punten verdienen.
titelpagina: naam of namen, klas en titel voor het verslag
inhoudsopgave: maakt duidelijk welke opdrachten je hebt gedaan en waar op welke volgorde ze in het verslag staan.
duidelijke koppen: zorg voor een duidelijke kop per opdracht. Voeg waar nodig extra kleine koppen toe binnen een opdracht voor de duidelijkheid.
opmaak: Zorg dat overal hetzelfde lettertype en lettergrootte gebruikt is.