Je kunt bestanden en links die je hebt verzameld, naar believen verplaatsen naar teams waarvan je lid bent, van een team terugzetten naar je persoonlijke omgeving, of in een (andere) map plaatsen.
Ga naar 'bestanden en links'
Kies voor 'verplaatsen'
Er verschijnen selectievakjes voor de bestanden en links. Selecteer de materialen die je wilt verplaatsen.
Klik nu op de oranje knop 'uitvoeren'. Er wordt nu een overzicht getoond van je eigen omgeving en alle teams waarvan je lid bent. Zijn er mappen beschikbaar dan verschijnen deze als je de betreffende omgeving hebt geselecteerd. Maak je keuze en klik op 'opslaan'.
Je ziet nu de melding dat je materiaal succesvol is verplaatst. Het is verdwenen uit de oorspronkelijke omgeving en toegevoegd aan de omgeving van je keuze.