In deze periode oefen je voor het Centraal Examen. Dit doe je met je Examenbundel en eindexamenwebsite.nl. We besteden hier ook aandacht aan in de blox.
Examenbundel
Als je die nog niet had gedaan, maak dan de Quickscan (p. 18 e.v.) uit de Examenbundel. Aan de hand hiervan kom je erachter welke zaken jij lastig vindt. Daar moet je dus zeker mee oefenen!
Bestudeer de FAQ's over het examen (blz. 25 e.v.)
Bestudeer de Theorie 1 t/m 4 en maak hier aantekeningen van. Leer ook de schema's bij de theorie (bijvoorbeeld blz. 38 e.v.). Hier wordt uitgelegd hoe je een bepaalde vraag moet aanpakken.
Eindexamensite
Daarnaast oefen je ook via eindexamensite.nl. Hierop staan toetsen klaar, waarbij je oefent op specifieke onderdelen. Later maak je een heel examen. Je komt daar via de link met klascode, die gedeeld is in Teams.