De leerlingen uit 4H doen een stage via Stichting Present. Ze kiezen uit onderstaande mogelijkheden:
AC Waldeck:
Hier help je mensen met een verstandelijke of lichamelijke beperking en loop je in duo’s mee op de diverse groepen en help je mee met de dagelijkse werkzaamheden.
Sport/weerbaarheid/social cleaning
Houd je van beweging? Dan is dit de stageplek voor jou!
Mijn Buuf
In dit atelier dat zich richt op sociaal geïsoleerde (migranten)vrouwen help je mee met verschillende activiteiten van pannenkoeken bakken tot inpakken voor de aankomende verhuizing.
Kringloop Schroeder Den Haag
Naast helpen in de winkel, organiseer je een evenement voor de buurt/lunch op dinsdag
WZH Bezuidenhout
In dit centrum voor ouderen die intensieve zorg nodig hebben loop je per duo mee op diverse groepen en help je mee met de dagelijkse werkzaamheden.
Sociaal tuinieren
De naam verklaart zichzelf
Young Talents / stichting Ready
Maatschappelijke vraagstukken staan hier centraal!
Amathisthorst HWW zorg/wooncentrum
Hier zul je wandelen met ouderen en helpen bij de activiteitenmiddag.
50/50 workcenter Leger Des Heils
Voor mensen met verschillende problematieken zoals verslaving, psychiatrische aandoening of licht verstandelijk beperkt bereid je 3 dagactiviteiten voor en voert ze uit (bingo, pannenkoeken bakken, boodschappen doen, muziek en bewegen).