Dalton Murder Mystery
Murder committed on Dalton school grounds
Third year HAVO / VWO forensic team to investigate!
On Monday morning April 22nd at 8 AM, an as yet unidentified body will be found on Dalton grounds.
It is up to the 3rd year forensic team to solve this murder!
Er gonzen nu al geruchten in de wandelgangen over hoog oplopende spanningen tussen collega’s op de Dalton en het zal uiteindelijk niemand verrassen DAT er iemand vermoord gaat worden.
De vraag is nu wie het precies zal hebben gedaan, waarmee, waarom, en wanneer. Bovendien zal de dader er wel voor zorgen dat het slachtoffer onherkenbaar verminkt wordt en op een andere plek om het leven gebracht wordt zodat door middel van diepgaand recherche werk, ook achterhaald moet worden wat zijn of haar identiteit is en waar de moord is gepleegd.
Voor deze uiterst belangrijke taak zijn de derde jaars HAVO / VWO leerlingen ingeschakeld en het zal hun taak zijn om uit alle mogelijkheden de juiste te destilleren. Deze uitdaging wordt vol enthousiasme aangegaan door het onderzoeksteam dat op maandag 22 april in de krochten van Dalton Den Haag aan de slag gaat.
Tijdens de 1e t/m 6e uren zullen één voor één de 6 afzonderlijke klassen hun onderzoektalenten loslaten op het lijk, de mogelijke moorwapens en enige andere aanwijzingen en zullen zij door middel van diepgaande ondervragingstechnieken de getuigen, bestaande uit leerlingen uit 3E aan de tand voelen.