Na aanleiding van de ontvangen feedback hebben wij het eindproduct kunnen aanvullen.Wij hadden een aantal onvoldoendes ontvangen die hebben wij aangepast:
Wij hadden nog niet de mogelijkheid om de ontwerpeissen in wikiwijs aan te vullen, dit is nu aangevuld.
De definitie was niet voldoende beschreven, wij hebben dit aangevuld.
Er miste een bronnen, wij hebben onze literatuurlijst aangepast
Het filmpje dat de leerlingen zullen maken tijdens de laatste les of wij hebben AVG in acht hebben genomen. Dit hadden wij niet duidelijk vermeld in onze wikiwijs, om weerstand van de leerling tegen tegaan hebben wij het in de inleiding van de leerlingen verwerkt. Wij hebben via de mail contact opgenomen met de ouders van de leerlingen, zij hebben geen bezwaar aangetekend. En de reden voor het filmpje is om de leefwereld van de leerlingen te evenaren.
De kopjes zorgde voor verwarring daarom hebben wij de onderwerpen anders verdeeld waardoor het nu overzichtelijker is.
De cimo is aangepast de waaronder de digitale didactiek, is per les aangeduid. Verder is de outcome aangepast, er werd als feedback gegeven dat het te kort beschreven is.
De analyse was niet in de wikiwijs terug te vinden wij hebben er nu voor gezorgd dat de analyse makkelijker is terug te vinden.
Wij hebben als feedback mogen ontvangen dat Geerts en Kralingen teveel is gebruikt, wij hebben ervoor gezorgd dat er meerdere bronnen aan de orde komen die afkomstige zijn van instanties die te maken hebben met pesten